Titles you rated
GhostRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
La BambaRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Anger ManagementRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Love LetterRated ★ 4.0
Good Luck ChuckRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0