Movies
Ratings
30
Black Hawk DownRated ★ 5.0
American GangsterRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Gangs of New YorkRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0