Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0- The CureRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 1.0