Titles you rated
Late AutumnRated ★ 5.0
The Guard PostRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 5.0
xXxRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Green ZoneRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0