Movies
Ratings
32
Kick-AssRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0