Movies
Ratings
85
BuriedRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Seven Years in TibetRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
RedlineRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 3.0