Movies
Ratings
210
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 4.0
Our TownRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5