Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5