Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 1.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0