Movies
Ratings
123
War of the WorldsRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 1.0
JumanjiRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 5.0