Movies
Ratings
565
CloserRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Lady MacbethRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 3.0
Moving OnRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0