Movies
Ratings
330
Doctor StrangeRated ★ 4.5
MissingRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
LifeRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 3.5
The Look of SilenceRated ★ 4.0
IntrudersRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 2.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 1.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 2.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5