Titles you rated
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The World's EndRated ★ 3.5
Resident Evil: Welcome to Raccoon CityRated ★ 2.5
The Gray ManRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 1.5
SplitRated ★ 2.5
ApocalyptoRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
S.W.A.T.Rated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0