Movies
Ratings
107
InfernoRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 5.0
MetamorphosisRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The DictatorRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0