Movies
Ratings
68
Rough CutRated ★ 2.5
Fists of LegendRated ★ 1.5
Art of FightingRated ★ 2.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 4.5
GravityRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 0.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 1.5
Non-StopRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.0