Titles you rated
Reservoir DogsRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0