Titles you rated
I Am SamRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 1.0
The HostRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
Cool RunningsRated ★ 4.0