Titles you rated
PrometheusRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Treasure PlanetRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0