Titles you rated
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0