Movies
Ratings
93
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0