Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0