Titles you rated
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5