Titles you rated
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
May DecemberRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
The GraduateRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 4.0
A Traveler's NeedsRated ★ 4.0
Like You Know It AllRated ★ 4.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 4.0
Woman on the BeachRated ★ 4.5