Titles you rated
The Lion KingRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5