Titles you rated
Before SunriseRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
The TuxedoRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0