Movies
Ratings
34 The HostRated ★ 5.0 The HostRated ★ 5.0
 InterstellarRated ★ 5.0 InterstellarRated ★ 5.0
 InceptionRated ★ 5.0 InceptionRated ★ 5.0
 The NotebookRated ★ 5.0 The NotebookRated ★ 5.0
 SoulRated ★ 5.0 SoulRated ★ 5.0
 BarbieRated ★ 5.0 BarbieRated ★ 5.0
 VeteranRated ★ 3.0 VeteranRated ★ 3.0
 The First Slam DunkRated ★ 5.0 The First Slam DunkRated ★ 5.0
 Spirited AwayRated ★ 5.0 Spirited AwayRated ★ 5.0
 Begin AgainRated ★ 3.0 Begin AgainRated ★ 3.0
 The Boy and the HeronRated ★ 4.5 The Boy and the HeronRated ★ 4.5
 DuneRated ★ 5.0 DuneRated ★ 5.0
 TitanicRated ★ 5.0 TitanicRated ★ 5.0
 Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0 Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
 La La LandRated ★ 5.0 La La LandRated ★ 5.0
 MonsterRated ★ 5.0 MonsterRated ★ 5.0
 12.12: THE DAYRated ★ 5.0 12.12: THE DAYRated ★ 5.0
 A Taxi DriverRated ★ 5.0 A Taxi DriverRated ★ 5.0
 The HandmaidenRated ★ 4.0 The HandmaidenRated ★ 4.0
 SmugglersRated ★ 5.0 SmugglersRated ★ 5.0