Movies
Ratings
39 The SubstanceRated ★ 3.5 The SubstanceRated ★ 3.5
 JudgementRated ★ 3.5 JudgementRated ★ 3.5
 Two Distant StrangersRated ★ 3.5 Two Distant StrangersRated ★ 3.5
 Drive My CarRated ★ 4.5 Drive My CarRated ★ 4.5
 Tazza: The High RollersRated ★ 4.0 Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
 Memories of MatsukoRated ★ 3.5 Memories of MatsukoRated ★ 3.5
 WickedRated ★ 3.0 WickedRated ★ 3.0
 Save the Green Planet!Rated ★ 4.0 Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
 The MasterRated ★ 4.5 The MasterRated ★ 4.5
 ThirstRated ★ 4.5 ThirstRated ★ 4.5
 OldboyRated ★ 4.5 OldboyRated ★ 4.5
 Inside OutRated ★ 3.5 Inside OutRated ★ 3.5
 IncendiesRated ★ 5.0 IncendiesRated ★ 5.0
 AlienoidRated ★ 2.0 AlienoidRated ★ 2.0
 Small Things Like TheseRated ★ 3.5 Small Things Like TheseRated ★ 3.5
 BurningRated ★ 4.0 BurningRated ★ 4.0
 ElementalRated ★ 2.5 ElementalRated ★ 2.5
 SnowpiercerRated ★ 4.0 SnowpiercerRated ★ 4.0
 Inside Out 2Rated ★ 3.0 Inside Out 2Rated ★ 3.0
 SmugglersRated ★ 2.5 SmugglersRated ★ 2.5