Titles you rated
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 3.5
Train ManRated ★ 3.5
Charlotte's WebRated ★ 4.0
RushRated ★ 3.5
Our School E.TRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The HappeningRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 3.5