Titles you rated
Wonderful DaysRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
GloveRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0