Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
xXxRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 1.0
SpreadRated ★ 1.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
The WarriorRated ★ 1.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0