Movies
Ratings
118
The AttorneyRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Ninja AssassinRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
GravityRated ★ 2.0
The Invention of LyingRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.0