Movies
Ratings
300
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Glory RoadRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
BraveRated ★ 2.0
The Parent TrapRated ★ 2.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 2.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 3.0