Movies
Ratings
303
Coyote UglyRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Snowy RoadRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.5
Criminal ConspiracyRated ★ 5.0
JaneRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The Truth BeneathRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 3.5