Movies
Ratings
96
World War ZRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0
The CircleRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0