Titles you rated
The NeighborsRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.5