Movies
Ratings
116
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
White NightRated ★ 2.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
Insadong ScandalRated ★ 2.5
Runway CopRated ★ 2.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.5
Murder, Take OneRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 2.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0