Movies
Ratings
399
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5