Titles you rated
AkiraRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
Escape PlanRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
The FounderRated ★ 4.0
Rent-a-CatRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
RushRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
4:44 Last Day on EarthRated ★ 4.0
DreddRated ★ 4.0
Who Am IRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5