Titles you rated
MotherRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
New York, I Love YouRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Due DateRated ★ 3.5