Titles you rated
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0