Titles you rated
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 5.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 5.0
The 13th WarriorRated ★ 5.0
Cross of IronRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
CrossingRated ★ 4.0