Movies
Ratings
234
ArrivalRated ★ 4.5
BraveRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The Royal TailorRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5