Movies
Ratings
501
F1: The MovieRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5