Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
1408Rated ★ 5.0
My WayRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 1.0