Movies
Ratings
257
GravityRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
PaycheckRated ★ 3.5