Movies
Ratings
190
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
FluRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0