Movies
Ratings
38
New WorldRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0