Movies
Ratings
33
Legends of the FallRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
One DayRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0