Titles you rated
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 5.0
Dancer in the DarkRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
PoseidonRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 2.0
JawsRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 2.0
One DayRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0