Movies
Ratings
24
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
MossRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 2.0
TangledRated ★ 3.0